m.tanietaxi.pl
  • tanie taxi język polski
  • tanie taxi język angielski

FAQ

1. Jak działa serwis tanietaxi.pl?

Głównym zadaniem serwisu tanietaxi.pl jest pomoc w znalezieniu najlepszej oferty taxi. Nasz serwis podpowie Państwu również jaka trasa przejazdu jest optymalna, jaki będzie orientacyjny czas podróży oraz przybliżona cena. Jeśli znajdą już Państwo odpowiadającą im ofertę - będą mogli Państwo również za pomocą kilku kliknięć złożyć zamówienie online, o ile firma udostępnia taką opcję. Aby lepiej poznać funkcjonalności tanietaxi.pl zapraszamy do zapoznania się z naszym "przewodnikiem" po serwisie.


2. Jak obliczyć cenę kursu taxi?


a) podajemy adres początku i końca kursu

Adresy powinny być jak najbardziej dokładne i mieć formę: "Nazwa miejscowości, nazwa ulicy/placu, numer domu"
UWAGA: Im dokładniejsze dane podamy tym obliczenia wykonane przez serwis tanietaxi.pl będą bardziej odpowiadały rzeczywistości.


b) przyciskiem "szukaj kursu" zatwierdzamy wprowadzone przez nas dane

W tym kroku system obliczy najkrótszą trasę przejazdu, poda nam przybliżony czas podróży, oraz najniższą cenę kursu. W oknie tym możemy również w prosty sposób zmienić Porę dnia dla której zostały wykonane obliczenia (wystarczy kliknąć w przycisk "zmień" pod ikoną słońca, księżyca lub kartki kalendarza, dostępne opcje to: ''Taryfa dzienna'', ''Taryfa nocna'' oraz ''Taryfa świąteczna''). Domyślnie system automatycznie wykrywa bieżącą porę dnia. UWAGA: W przypadku gdy system rozpozna więcej niż jeden pasujący adres do wpisanych przez nas danych, system wyświetli okno z listą pasujących adresów. W oknie tym należy wybrać interesujący nas adres i zatwierdzić wybór klikając przycisk "szukaj".


c) wyświetlamy listę ofert za pomocą przycisku "pokaż oferty"

Po wybraniu pory dnia w której będzie odbywał się kurs, przechodzimy do okna prezentującego oferty przewozu na danej trasie. Najtańsza oferta jest zawsze zaznaczona kolorem zielonym. Warto zwrócić uwagę na oferty ze znaczkiem "cena gwarantowana" - firmy z tym logiem deklarują że wykonają usługę w cenie obliczonej przez serwis tanietaxi.pl.


3. Czy korzystanie z serwisu tanietaxi.pl coś kosztuje?

Korzystanie z serwisu tanietaxi.pl oraz zamawianie taksówek poprzez serwis jest bezpłatne.


4. Kto jest właścicielem serwisu tanietaxi.pl

Właścicielem serwisu jest firma Fority sp. j. z siedzibą we Wrocławiu.Aktualne promocje

0

Taxi Fortuna Łódź

Łódź

10-ty przejazd GRATIS

Wiadomości tanietaxi.pl

2017-01-31

Informujemy, iż z bazy danych serwisu tanietaxi.pl, zostaną usunięte firmy, które nie były aktualizowane w okresie ostatnich 3 lat.